RN731JTTD1541F50
MFR.Part #
RN731JTTD1541F50
JLCPCB Part #
C3971859
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS