RN731JTTD1523B25
MFR.Part #
RN731JTTD1523B25
JLCPCB Part #
C4000043
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS