RN731JTTD1521B10
MFR.Part #
RN731JTTD1521B10
JLCPCB Part #
C4009159
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS