RN731JTTD1520F50
MFR.Part #
RN731JTTD1520F50
JLCPCB Part #
C4271169
Description
-55℃~+155℃ 152Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS