RN731JTTD1501B25
MFR.Part #
RN731JTTD1501B25
JLCPCB Part #
C186397
Description
1.5kΩ 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS