RN731JTTD14R7D25
MFR.Part #
RN731JTTD14R7D25
JLCPCB Part #
C4265185
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS