RN731JTTD14R5F50
MFR.Part #
RN731JTTD14R5F50
JLCPCB Part #
C4209208
Description
-55℃~+155℃ 14.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS