RN731JTTD14R5D50
MFR.Part #
RN731JTTD14R5D50
JLCPCB Part #
C3989752
Description
-55℃~+155℃ 14.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS