RN731JTTD1491D10
MFR.Part #
RN731JTTD1491D10
JLCPCB Part #
C3920335
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS