RN731JTTD1470D50
MFR.Part #
RN731JTTD1470D50
JLCPCB Part #
C3931484
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS