RN731JTTD1453F50
MFR.Part #
RN731JTTD1453F50
JLCPCB Part #
C5863215
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS