RN731JTTD1450B10
MFR.Part #
RN731JTTD1450B10
JLCPCB Part #
C4286380
Description
-55℃~+155℃ 145Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS