RN731JTTD1433C25
MFR.Part #
RN731JTTD1433C25
JLCPCB Part #
C4202631
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS