RN731JTTD1433B50
MFR.Part #
RN731JTTD1433B50
JLCPCB Part #
C4087508
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS