RN731JTTD1422D50
MFR.Part #
RN731JTTD1422D50
JLCPCB Part #
C5863207
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS