RN731JTTD1422A05
MFR.Part #
RN731JTTD1422A05
JLCPCB Part #
C4053530
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS