RN731JTTD1420F25
MFR.Part #
RN731JTTD1420F25
JLCPCB Part #
C4222182
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS