RN731JTTD1420F100
MFR.Part #
RN731JTTD1420F100
JLCPCB Part #
C4250039
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS