RN731JTTD1401A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1401A10
JLCPCB Part #
C3931529
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS