RN731JTTD13R7D50
MFR.Part #
RN731JTTD13R7D50
JLCPCB Part #
C7348140
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS