RN731JTTD1382F100
MFR.Part #
RN731JTTD1382F100
JLCPCB Part #
C3935279
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS