RN731JTTD1382A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1382A10
JLCPCB Part #
C3955427
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS