RN731JTTD1382A05
MFR.Part #
RN731JTTD1382A05
JLCPCB Part #
C3919452
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS