RN731JTTD1380F100
MFR.Part #
RN731JTTD1380F100
JLCPCB Part #
C4159820
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS