RN731JTTD1372D100
MFR.Part #
RN731JTTD1372D100
JLCPCB Part #
C3931218
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS