RN731JTTD1372C50
MFR.Part #
RN731JTTD1372C50
JLCPCB Part #
C4220784
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS