RN731JTTD1353B50
MFR.Part #
RN731JTTD1353B50
JLCPCB Part #
C4080787
Description
-55℃~+155℃ 135kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS