RN731JTTD1352F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1352F50
JLCPCB Part #
C4237991
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS