RN731JTTD1352C50
MFR.Part #
RN731JTTD1352C50
JLCPCB Part #
C4128435
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS