RN731JTTD1351F50
MFR.Part #
RN731JTTD1351F50
JLCPCB Part #
C4065422
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS