RN731JTTD1350D100
MFR.Part #
RN731JTTD1350D100
JLCPCB Part #
C4072411
Description
-55℃~+155℃ 135Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS