RN731JTTD1322D100
MFR.Part #
RN731JTTD1322D100
JLCPCB Part #
C6195229
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS