RN731JTTD1322B25
MFR.Part #
RN731JTTD1322B25
JLCPCB Part #
C4157225
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS