RN731JTTD1322A25
MFR.Part #
RN731JTTD1322A25
JLCPCB Part #
C4306498
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS