RN731JTTD1321F10
MFR.Part #
RN731JTTD1321F10
JLCPCB Part #
C4336292
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS