RN731JTTD1321A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1321A25
JLCPCB Part #
C4151530
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS