RN731JTTD1320C50
MFR.Part #
RN731JTTD1320C50
JLCPCB Part #
C4250426
Description
-55℃~+155℃ 132Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS