RN731JTTD1320B25
MFR.Part #
RN731JTTD1320B25
JLCPCB Part #
C4273472
Description
-55℃~+155℃ 132Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS