RN731JTTD1302F50
MFR.Part #
RN731JTTD1302F50
JLCPCB Part #
C4095998
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS