RN731JTTD1301B10
MFR.Part #
RN731JTTD1301B10
JLCPCB Part #
C3981124
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS