RN731JTTD12R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD12R6F100
JLCPCB Part #
C4036178
Description
-55℃~+155℃ 12.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS