RN731JTTD12R3F50
MFR.Part #
RN731JTTD12R3F50
JLCPCB Part #
C4235083
Description
-55℃~+155℃ 12.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS