RN731JTTD12R1D100
MFR.Part #
RN731JTTD12R1D100
JLCPCB Part #
C4296881
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS