RN731JTTD1272C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1272C25
JLCPCB Part #
C4314038
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS