RN731JTTD1271D50
MFR.Part #
RN731JTTD1271D50
JLCPCB Part #
C4273577
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS