RN731JTTD1270B10
MFR.Part #
RN731JTTD1270B10
JLCPCB Part #
C4048246
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS