RN731JTTD1263C25
MFR.Part #
RN731JTTD1263C25
JLCPCB Part #
C4253442
Description
-55℃~+155℃ 126kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS