RN731JTTD1262A05
MFR.Part #
RN731JTTD1262A05
JLCPCB Part #
C4228172
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS