RN731JTTD1240C50
MFR.Part #
RN731JTTD1240C50
JLCPCB Part #
C4342231
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS