RN731JTTD1232F50
MFR.Part #
RN731JTTD1232F50
JLCPCB Part #
C3993599
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS